تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن
EOS C500 Mark II
دوربین کانن EOS C500 Mark II یک دوربین فیلمبرداری حرفه ای و بسیار پر قدرت است که آزادی عمل بسیار زیادی را برای ارایه خلاقیت در طول زمان فیلمبرداری ارایه می نماید. وزن بدنه سبک و برخورداری از یک سنسور فول فریم CMOS با رزولوشن 5.9K ؛ دامنه دینامیکی به میزان 15 استاپ را فراهم می آورد . همچنین در درون بدنه این دوربین از یک پردازشگر کاملا جدید از نوع DIGIC DV 7 استفاده شده است که به میزان زیادی بر قابلیت های این دوربین می افزاید.

قدرت فیلمبرداری با رزولوشن 5.9K و قابلیت فیلمبرداری با استفاده از Canon Cinema Raw Light و سیستم اتوفو Dual Pixel از جمله ویژگی های این دوربین به شمار می آیند .
خدمات تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن Cinema EOS C500 Mark II در نمایندگی تعمیر دوربین کانن قابل ارایه می باشد .

تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن
EOS C700 FF

دوربین فیلمبرداری کانن EOS C700 FF یکی از پیشرفته ترین دوربین های فیلمبرداری ساخت کانن است که در نمایندگی تعمیر دوربین کانن مورد تعمیر قرار می گیرد . در درون بدنه این دوربین از یک سنسور CMOS حرفه ای استفاده شده است و با کمک این سنسور رزولوشن تصویر بسیار بالا به همراه عمق میدان کم در تصویر قابل دستیابی می باشد. در واقع سنسور این دوربین در گروه سنسور های سوپر 35 میلیمتری قرار دارد و از این روی استفاده از آن برای تولید فیلم های حرفه ای خلاقانه ؛ امکان پذیر می باشد .

دوربین فیلمبرداری کانن EOS C700 FF قادر به ثبت فیلم های ProRes و XF-AVC تا رزولوشن 4K بر روی یک کارتهای حافظه CFast می باشد . همچنین این دوربین با برخورداری از Codex CDX-36150 قادر است تا فیلم های 5.9K RAW را تا 60 فریم بر ثانیه ؛ ثبت نماید .

در طراحی سیستم اتوفو این دوربین از فناوری Dual Pixel CMOS AF و یک دامنه دینامیکی با گستره 15 استاپ استفاده شده است . از جمله ویژگی های پیشرفته این دوربین فیلمبرداری کانن ؛ به برخورداری از Canon Log 2 و Slow/Fast Motion Recording و IP Streaming می توان اشاره نمود .

خدمات تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن EOS C700 FF در نمایندگی تعمیر دوربین کانن در ایران ؛ یکی از خدمات حرفه ای این نمایندگی محسوب می گردد .
تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن
EOS C300 Mark II

دوربین فیلمبرداری کانن EOS C300 Mark II یک دوربین فیلمبرداری سینمایی و حرفه ای است که در واقع نسل دوم از دوربین های Cinema EOS 4K به شمار می آید. این دوربین فیلمبرداری در انواع رزولوشن های 4K/2K/Full HD را به صورت داخلی انجام می دهد و در پردازش تصاویر آن از فناوری جدید 10-bit Canon Log 2 Gamma استفاده شده است .

همچنین این دوربین فیلمبرداری بسیار پرقدرت از کمپانی کانن قادر است تا دامنه دینانیکی به میزان 15 استاپ را ارایه داده و از فناوری اتوفو Dual Pixel CMOS در طول زمان فیلمبرداری استفاده می کند .

انعطاف پذیری خلاقانه یکی از مهمترین ویژگی های این دوربین فیلمبرداری از کمپانی کانن است و به همراه آن از بیش از 100 مدل از انواع لنز های EF , EF-S ساخت کمپانی کانن می توان استفاده نمود .

تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن EOS C300 Mark II نیز یکی از برترین خدمات قابل ارایه در نمایندگی تعمیر دوربین کانن به شمار می آید.

روش پخش زنده تصویر در اینترنت با استفاده از دوربین های نیکون

تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن

دوربین ,فیلمبرداری ,کانن ,های ,تعمیر ,eos ,دوربین فیلمبرداری ,تعمیر دوربین ,این دوربین ,فیلمبرداری کانن ,کانن eos ,تعمیر دوربین فیلمبرداری ,نمایندگی تعمیر دوربین ,دوربین فیلمبرداری کاننeos ,خدمات تعمیر دوربین

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
amirhosein منابع درسی فنی حرفه ای و کاردانش قشقایی دیلی tafrihveb عمومی سرزمین رویا های من وبلاگ نیک98 پروفایل, عکس, موزیک, متن های زیبا دانلود بهترین مقالات و آزمون های یاهو سایت خبری آوا فیلم