روش پخش زنده تصویر در اینترنت با استفاده از دوربین های نی

تعمیر دوربین نی

به طور خاص در زمان های پاندمیک ( همه گیر شدن جهانی یک بیماری ) و قرنطینه شدن انسان ها ؛ نیاز به برگزاری جلسات آموزشی آنلاین ؛ پخش زنده سخنرانی ها و مراسم ها از طریق اینترنت نیز یکی از دلایل استقبال گسترده از به کارگیری دوربین های حرفه ای و نیمه حرفه ای برای پخش زنده تصویر در اینترنت شده است .

دوربین های DSLR یا حتی دوربین های میرورلس سری Z ساخت کمپانی نی قادر به ارایه تصاویر زنده با کیفیت برای پخش در اینترنت هستند . علاوه بر دوربین های با کیفیت ؛ لنز های مدرن و پیشرفته ساخت نی نیز دستیابی به تصاویر زنده و واقعی را امکان پذیر می نمایند و با به کارگیری این ترکیب ؛ ویژگی های مختلف موجود در درون دوربین های نی ؛ امکان پخش و ضبط فیلم های خلاقانه را بیش از پیش میسر نموده اند .

به عنوان نمونه ؛ یک لنز نی 50mm f/1.8 با ارایه عمق میدان به شدت کنترل شده در درون کادر تصویر ؛ سوژه را از پس زمینه جدا نموده و یک حالت کاملا واقعی و برجسته از آن به نمایش می گذارد .

تعمیر دوربین نی

پخش زنده تصویر با دوربین نی

برای ایجاد یک نمایش و پخش زنده تصویر ؛ اولین و ساده ترین ابزار مورد نیاز شما استفاده از یک کابل USB است و اگر تمایل به ارایه تصاویر با کیفیت تری دارید ؛ یک کابل انتقال تصویر HDMI نیز در این زمینه به شما کمک می نماید .

تامین نیروی کافی برای پخش تصویر و جلوگیری از قطع آن نیز اهمیت بسیار زیادی دارد و از این روی یک باتری کاملا شارژ شده یا آداپتور برق مستقیم نیز از ابزار های مورد نیاز در زمان پخش تصویر می باشند . این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که در صورت استفاده از منبع برق مستقیم ؛ مبدب برق AC سازگار با دوربین خود را باید تهیه کنید .

برای برقراری اتصال با استفاده از یک کابل USB ؛ برنامه مخصوص پخش زنده تصویر را باید روی کامپیوتر خود نصب کنید .

در صورت استفاده از یک کابل HDMI نیز کارت گرافیکی دریافت کننده سیگنال HDMI به همراه نرم افزار ویدیو کنفرانس را باید روی کامپیوتر خود نصب کنید .

در هر شرایط و در صورت استفاده از هریک از روشهای فوق ؛ وجود یک سه پایه برای ثابت نگه داشتن دوربین ؛ اامی است وجود یک منبع نور خوب و قوی برای نوردهی به صحنه مورد فیلمبرداری را نیز فراموش نکنید .

به طور خلاصه موارد زیر را به خاطر داشته باشید

تعمیر دوربین نی

برای اتصال با کابل USB

1 - دوربین را با استفاده از کابل USB به کامپیوتر وصل کنید.

2 - نرم افزار مناسب و سازگار ویدیو کنفرانس یا پخش زنده تصویر را در کامپیوتر خود نصب کنید .

3 - نرم افزار هایی همچون Ecamm Live (Mac), Vmix (PC), SparkoCam (PC) برای پخش زنده تصویر از دوربین نی بر بستر Zoom, WebEx, Twitch, Facebook Live و سازگار می باشند .

تعمیر دوربین نی

برای اتصال با کابل HDMI

این روش تصاویر بسیار با کیفیت تری را ارایه می دهد اما در هر صورت به کارت گرافیکی دارای درگاه HDMI بر روی کامپیوتر خود نیاز خواهید داشت .

1 - دوربین را با استفاده از کابل HDMI به کامپیوتر وصل کنید .

2 - کارت های ویدیویی از قبیل Elgato Cam Link, Magewell USB Capture, AJA U-TAP HDMI - AVerMedia ExtremeCap UVC-BU110 با دوربین های نی برای انتقال تصویر از طریق HDMI از سازگاری کامل برخوردار می باشند .

3 - نرم افزار مناسب ویدیو کنفرانس یا پخش زنده تصویر را در کامپیوتر خود نصب کنید.

4 - نرم افزار هایی همچون Ecamm Live (Mac), Vmix (PC), SparkoCam (PC) and OBS Studio (Mac or PC) قادر به دریافت تصویر HDMI از دوربین نی و پخش مستقیم آن بر بستر اینترنت در Zoom, WebEx, Twitch, Facebook Live و . می باشند.

تعمیر دوربین نی

نمایندکی تعمیر دوربین نی

روش پخش زنده تصویر در اینترنت با استفاده از دوربین های نیکون

تعمیر دوربین فیلمبرداری کانن

دوربین ,پخش ,تصویر ,های ,زنده ,؛ ,پخش زنده ,استفاده از ,زنده تصویر ,دوربین های ,با کیفیت ,webex twitch facebook ,تعمیر دوربین نی ,zoom webex twitch ,هایی همچون ecamm

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

فیلم - کلیپ - سریال
twin rozblog یه دریا جواهری در قصر فروشگاه گنجینه الماس گروه نمایش پرواز و تحقیقات هنر درمانی aghazino دانلود آهنگ ، دانلود فیلم خارجی ، اخبار ایران کارآفرین وبلاگ